אני אוהב לבזבז את הזמן ברשות חברתיות ופעם אחד הכרתי שם בחורה. כמו שגיליתי אחרי השיחות, היא הייתה יותר מבוגרת ממני ובהרבה. זה לא הפריעה לי והמשכנו לדבר. השיחות שלנו די מהר עברו לשיחות על סקס. אז פתאום היא הציעה להיפגש ועוד באותו היום. נאלצתי לסרב, כי השעה כבר הייתה מאוחרת והיה לי יום קשה בעבודה. סגרנו על מפגש אינטימי איתה למחר. 
המחר הגיעה, אבל היה לי בערך 20-30 דקות לפגישה ואז הייתי חייב לנסוע לעיר אחרת לפגישת עבודה. התקשרתי אליה, סגרנו על מקום פגישה ואני הגעתי לשם. שם ראיתי אותה מתקרבת אלי. אישה בחצאית אדומה, קצת מתחת לברכיים. קצת מעל 40, ג'קט עור, שיער בלונדיני, פנים חמודות, קצת מלאה. היא התיישבה לתוך הרכב, אז הייתה שיחה על כלום. ברגע כלשהו הבנתי שהמכנסיים שלי מתחילים להיות צמודים. הזין שלי התחיל להתמלא בדם. 
הבנתי שאין לי כל כך מה לאבד, הורדתי את המכנסיים שלי ושחררתי את הזין העומד שלי. ראיתי לשניה היא נכנסה לשוק, אבל כמעט מיד הידיים שלה נמשכו אל הזין. באותו רגע הסתכלנו לתוך העיניים אחת של השני, היא התחילה לאונן לי בלי להוריד את המבט שלה. ראיתי ניצוצות בעיניים שלה. 
-"תנשקי אותו" – הצעתי לה בחוצפה.
-"אולי נעבור למקום יותר שקט? אנחנו באמצע העיר ובאור יום" 
בגלל החרמנות שלי שכחתי איפה אנחנו נמצאים. יצאתי ממכרז העיר ופניתי לאיזה סמטה שקטה ושוב פעם הוצאתי את הזין שלי. היא תפסה אותו עם היד ושוב פעם התחילה לאונן. היד שלי מחליקה על הרגל שלה מהברך וישר מתחת לחצאית שלה. ככל שהיד שלי נכנסת יותר עמוק מתחת לחצאית שלה ככה אני מרגיש את התשוקה שלה חזק יותר. אני שם את היד שלי בין הרגליים שלה. הכוס שלה חם ואפילו דרך התחתונים שלה אני מרגיש עד כמה היא רטובה. 
אני מתחיל ללטף אותה בקלות, היא מתחילה לגנוח בשקט. אני ממשיך,עד כמה שהחצאית מאפשרת לי, ללטף את הכוס שלה והגניחות שלה מתחילות להתגבר. אז היא מורידה את יד שלי ומתקפלת אל הזין שלי. בהתחלה היא מלקקת את הראש ואז היא בולעת אותו לגמרי. היא מוצצת אותו טוב, לפעמים עוצרת כדי ללקק את הביצים שלי. אני מרגיש שאני לא מסוגל להחזיק יותר, שם את היד על הראש שלה ומתחיל למלא את הגרון שלה בזרע. 

Related Posts

זוגיות

טיול בהרים

למה אנשים מטיילים בהרים? יש כאלה שאוהבים את הנוף, יש כאלה שאוהבים לכבוש את הגבהים המפורסמים ויש כאלה שפשוט מחפשים מקום חדש למפגש אינטימי. כמו שלישיית הלסביות האלה שחיפשו מקום חדש ומגניב לסקס שלהם. אני Read more…

זוגיות

ברונטית ערומה זה תמיד כיף

כאשר אתה צעיר, חרמן ולא יודע לדבר עם בנות זה ממש לא עוזר שיש לך אמא חורגת חמה ביותר. והברונטית הזאת חמה יותר מרוב הדוגמניות המפורסמות. לא יעבור יותר מדי זמן עד שתתחיל לפנטז על Read more…

ליווי

הכל אפשר לקנות

אני לא עושה סקס אנאלי. אני לא לסבית ולא מוכנה לעשות את זה עם בחורה. לא אני לא מוכנה שיגמרו לי על הפנים. – ואם אני אשלם לך כסף? -אאהה….אתה יכול לעשות את כל הדברים Read more…