אני חיכיתי לך, דיברנו הרבה באינטרנט ויום הפגישה סוף סוף הגיעה. ניקיתי את הדירה, סידרתי את עצמו והדלקתי מוזיקה. הסתכלתי על השעון, כבר הייתה באיחור.  כל הגוף שלי רעד, הייתי לחוצה מאוד. זה לא המפגש האינטימי הראשון שלי, אבל בחיים לא הייתי לחוצה ככה. התקשרתה ואמרתה שאתה מאחר בגלל שנכנסתי לחנות לקנות נשנושים. סוף סוף צלצול לדלת. אתה יותר יפה ממה שחשבתי מתמונות. עיניים ירוקות משכו כמו מגנט, שיער קצר שדורש שילטפו אותו. פנים מאוד גבריים. 
חייכתה ושאלתה איפה המטבח. זה היה הרגע שנזכרתי שאני המארחת ובזמן שהלכת לשירותים הוצאתי את כל הדברים. כאשר חזרתה, שוב פעם חייכתה. הרגשתי את עצמי כמו ילדה קטנה וההרגשה הזאת עדיין מלווה אותי. נכנסנו לחדר שינה שלי, התיישבת על המיטה ושאלת אותי "מפחדת?". "כן" -עניתי לו בעצבים. "איפה הכוסות אצלך? נתחיל להשתחרר". בזמן שפתחת את היין אני מצאתי שתי כוסות. מזגת את הנוזל האדום הזה ומסרת לי אחת הכוסות.
"לפגישה?" – אמרת לי כאשר אתה מרים את הכוס. שתיתי כמה לגימות, אבל הגבת על זה עם חיוך נוסף ואמרתה "לא, עד הסוף". ניסיתי לשתות עוד מספר לגימות, הבנתה שאני לא רוצה, שמתה את הכוס שלך וקראתה לי. ראיתי תשוקה בעיניים שלך והתקרבתי אליך. חיבקת אותי ושאלת "עשית מה שביקשתי ממך?" היה התור שלי לחייך. "כן" – עניתי לך. 
הידיים שלך  מתחילים להוריד את השמלה שלי, זה גרם לצמרמורת לעבור דרך כל הגוף. ההתרגשות והתשוקה תפסו לגמרי את כל המחשבות שלי. הורדתי את הידיים שלך והורדתי את השמלה בתנועה אחד בעצמי. כמובן הייתי ערומה לגמרי מתחת. ראיתי את המבט שלך, היה כל כך הרבה חושניות בתוך העיניים שלך. נצמדתי אליך, חיבקת אותי והתחלת ללטף את הגב. חקרת כל מילימטר של הגוף שלי. האצבעות שלך גרמו לי להשתגע. סוף סוף עצרת והורדת את הבגדים שלך.

איזה גוף מדהים הלה לך, לא יכולתי לא להגיד לו "אתה מושלם". הוא שוב פעם חייך וחיבק אותי. הלשון שלך נכנס לתוך הפה שלי. הרגלים שלי כשלו ותפסתי את את הכתפיים שלך חזק כדי לא ליפול. השכבת אותי על המיטה בזהירות ושכבת לידי. הורדתי את המבט למטה וראיתי אותו. "איזה גדול" – הייתה המחשבה שלי. היד חסרת שליטה שלי כבר הייתה עליו. העברתי לכל האורך, הוא היה כל כך יפה וחם. אז תפסתי אותו עם היד והתחלתי להזיז אותה. לפי העיניים הסגורות שלך הבנתי שאתה אוהב את זה. הגברתי את הקצב שלי ואתה התחלת לעשות תנועות חוזרות ביחד עם תנועות של היד שלי. 
בסוף נמאס לך מזה ואתה סיבבת אותי עם הגב והיד שלך מצאה את הדרך אל הכוס שלי. האצבעות נכנסו בפנים….כל כך טיוב. הוצאתי את הגניחה הראשונה שלי, העיניים שלי היו סגורות. העולם התפוצץ לרסיסים וממש לא רציתי שתפסיק. אבל הפכת אותי על הבטן ורגע אחרי הרגשתי את הזין שלך ליד החור. סובבתי את הראש אליך וראיתי בעיניים שלי את הבקשה "תזיין אותי כבר" 
הכנסתי לי בלי למהר. כל כך מהנה. גם התנועות שלך לא היו מהירות, אבל הזין הענק שלך היה מענג כל כך שכל הרגשות שלי התפוצצו למיליון ניצוצות וגניחות שלי היו יותר ויותר חזקות. כמעט שכחתי איפה אני נמצאת. כמובן שהארוגזמה שלי הגיעה מהר. נפלתי לעולם אחר וכאשר חזרתי לעצמי הרגשתי משהו חם ממלא אותי. אז הרגשתי איך השרירים שלך משתחררות. נשכבת לידי, נשקת אותי ואז אמרת לי "איזה כיף!"

Related Posts

זוגיות

טיול בהרים

למה אנשים מטיילים בהרים? יש כאלה שאוהבים את הנוף, יש כאלה שאוהבים לכבוש את הגבהים המפורסמים ויש כאלה שפשוט מחפשים מקום חדש למפגש אינטימי. כמו שלישיית הלסביות האלה שחיפשו מקום חדש ומגניב לסקס שלהם. אני Read more…

זוגיות

ברונטית ערומה זה תמיד כיף

כאשר אתה צעיר, חרמן ולא יודע לדבר עם בנות זה ממש לא עוזר שיש לך אמא חורגת חמה ביותר. והברונטית הזאת חמה יותר מרוב הדוגמניות המפורסמות. לא יעבור יותר מדי זמן עד שתתחיל לפנטז על Read more…

ליווי

הכל אפשר לקנות

אני לא עושה סקס אנאלי. אני לא לסבית ולא מוכנה לעשות את זה עם בחורה. לא אני לא מוכנה שיגמרו לי על הפנים. – ואם אני אשלם לך כסף? -אאהה….אתה יכול לעשות את כל הדברים Read more…