שני ענת, אני ברונטית גבוהה ואף פעם לא התביישתי מהמראה שלי. שדיים גדולים, טוסיק קשוח, גוף פצצה. רק הייתה בעיה אחת גדולה, על זוגיות טובה יכולתי רק לחלום. כל הגברים היו בורחים ישר אחרי סקס. בהתחלה זה היה מעצבן אותי, אבל החלטתי בסוף שנמאס לי לחפש גבר אידיאלי ואני רוצה לנסות דברים חדשים בסקס.

היום לחבר טוב שלי יש יום הולדת וכמו שהבנתי יהיו שם בעיקר גברים. כאשר שמעתי על זה ישר נולד לי רעיון איך לנסות אורגיה עם הרבה גברים. הגעתי לדירה שלו בלבוש מאוד פרובוקטיבי. חולצה צמודה חצי שקופה וחצאית מיני מאוד קצרה. כאשר נכנסתי לשם ישר משכתי את העיניים של כולם אלי. כל הערב עשיתי הכל כדי לחרמן את כל הגברים שלי. הייתי מתכופפת להרים משהו כדי שהם יראו את התחתונים שלי. הייתי מפלרטטת עם כולם. מאוד מהר שני גברים כבר היו על הקצה, חייכתי להם והלכתי לחדר שינה. הם הלכו אחרי וברגע שהדלת נסגרה יש קרעו את כל הבגדים שלי. ירדתי על הברכיים והתחלתי לפתוח את הרוכסן של אחד מם, חבר שלו עזר לעצמו להיפטר מבגדים מיותרים. ברגע שלקחתי זין אחד לתוך הפה, הרגשתי זין אחר נצמד לחור שלי. בלעתי את הזין כמה שיותר עמוק כאשר זיינו אותי בקצב עולה. זאת הייתה הרגשה מדהימה כאשר משפדים אותך על זין משני כיוונים.

די מהר קיבלתי מנת שפיך בתוך הפה ומנה נוספת על הגב. זה היה הרגע שעוד שניים נכנסו לחדר. מה שהם ראו זה בחורה חמה ערומה מכוסה בזרע. קמתי והתקרבתי אליהם, שאלתי אם הם רוצים גם. דקה אחרי זין נוסף היה מול הפנים שלי. התחלתי ללקק אותו לכל האורך, אז הרגשתי שני נכנסים לתוכי מאחור. זה היה כואב מאוד, אבל מהנה ביותר. לקחתי את הזין לתוך הפה והתחלתי למצוץ. מהר מאוד קיבלתי עוד שלוש מנות של זרע. לא הצלחתי לבלועה הכל וחלק זרם על השדיים. הייתי מלאה בזרע, אבל רציתי עוד. אחרי זמן קצר היו מולי עוד שלושה. ראשון הכניס את הזין שלי לפה והתחיל לזיין אותי בפה כאילו זה הכוס שלי. שנים אחרים כמובן כבר זיינו אותי מאחורה. רציתי להקיא בגלל זין בפה, אבל זה ממש לא עצר אותם.

-"רצית קשוח כלבה, תקבלי" – הרגשתי שהוא מנסה להכניס את הזין עוד יותר עמוק לתוך הגרון ומספר דקות אחרי זה קיבלתי מנה נוספת של זרע. הגברים נפלו עייפים על הספה. פתאום הרימו אותי והעמידו אותי על ארבעה.

-"זה לא הסוף זונה. רק התחלנו" – כבר הייתי עייפה מאוד, אבל את הגברים זה לא עניין. הראשון התחיל להכניס זין לתחת שלי, עוד אחד הכניס את התחתונים שלי לפה ומישהו קשר את הידיים שלי -"עכשיו את צעצוע שלנו"

כל הגברים שהיו במסיבה עשו מספר סיבובים עלי, כל הגוף שלי כאב. טוב, רציתי את זה בעצה. אני לו ידעת כמה זמן זה נמשך, עד שבסוף הם לא שחררו אותי ונתנו לי להתלבש. כאשר הייתי בדרך לצאת משם קיבלתי סטירה על הטוסיק מאחד הגברים.

-"עוד נתראה, כלבה"

חזרתי הביתה אחרי חצות, את הרפתקה הזאת אני לא ישכח לעולם. בפעם הבאה אני רוצה לנסות סקס לסבי.

Related Posts

זוגיות

טיול בהרים

למה אנשים מטיילים בהרים? יש כאלה שאוהבים את הנוף, יש כאלה שאוהבים לכבוש את הגבהים המפורסמים ויש כאלה שפשוט מחפשים מקום חדש למפגש אינטימי. כמו שלישיית הלסביות האלה שחיפשו מקום חדש ומגניב לסקס שלהם. אני Read more…

זוגיות

ברונטית ערומה זה תמיד כיף

כאשר אתה צעיר, חרמן ולא יודע לדבר עם בנות זה ממש לא עוזר שיש לך אמא חורגת חמה ביותר. והברונטית הזאת חמה יותר מרוב הדוגמניות המפורסמות. לא יעבור יותר מדי זמן עד שתתחיל לפנטז על Read more…

ליווי

הכל אפשר לקנות

אני לא עושה סקס אנאלי. אני לא לסבית ולא מוכנה לעשות את זה עם בחורה. לא אני לא מוכנה שיגמרו לי על הפנים. – ואם אני אשלם לך כסף? -אאהה….אתה יכול לעשות את כל הדברים Read more…