זה היה יום בהיר במיוחד. היה חם, אפילו יותר מידי חם. כמובן שלא רציתי לשבת בבית ואני עם עוד חבר יצאנו להסתובב בפרק עירוני. גרנו צמוד לים והיה גן ממש טוב ליד הבית שלנו. מקום שכל האנשים מגיעים לשם לטייל. בזמן שהסתובבנו ראינו שתי בנות כוסיות יושבות על הספסל. צעירות, בנות 18-20. הן היו במצב רוח טוב ודיברו על משהו. זה היה ניראה שהן לא צריכות חברה של מישהו אחר. הן היו לבושות בחצאיות קצרות מה שאפשר לנו לראות את הרגליים הסקסיות ושזופות שלהן.

חבר שלי ישר החליט שאנחנו חייבים להכיר אותן. כמובן שגם אני לא הייתי מתנגד להעביר את הערב בחברה של בנות כאלה. הסתובבנו והלכנו לכיוונם. ברגע שהתקרבנו אליהם לחבר שלי התחיל שיתוק מוחי והוא כנראה שכח איך לדבר. הבנתי שאני צריך לקחת את הדברים בידיים שלי. חייכתי ואמרתי להם:

-"היי בנות, אפשר להצטרף אליכם?"

-"או להכיר אחת את השני" – חבר שלי סוף סוף נזכר למה הוא צריך את הפה שלו.

שתיהן חייכו לנו, הסתכלו אחת על השניה ואז ענו.

-"כן, בטח" – אז הן חייכנו בצורה מאוד שדונית

-"למה בנות כאלה לבד? בלי בנים?" – חבר שלי החליט להיות חכם.

-"החלטנו לנוח מהם" -ענתה הברונטית

ככה ההיכרות שלנו התחילה. די מהר קנינו בירה ולקראת הערב שיכורים יצאנו מהפרק.

-"מי הולך לאן?" – שאלתי והבנות הראו לכיוונים שונים. החבר שלי הציעה ללוות את הבלונדינית ואני הלכתי עם הברונטית. ככה התחלקנו לזוגות בערב המדהים הזה.

הבית שלה לא היה רחוק והגענו תוך כמה דקות. ליד הכניסה לבית התיישבנו לשתות עוד קצת בירה. די מהר הגיעה החושך. ממש לא הרגשנו איך התחילה הלילה. קראו לה מישל. הצעתי ללוות אותה עד הדירה והיא הסכימה. עלנו במדרגות והחלטתי להמשיך את ההיכרות שלנו בין הקומות. משכתי אותה אלי ונישקתי. היא לא התנגדה, הבנתי שהיא רוצה את זה גם. הצמדתי אותה לקיר והתחלתי לנשק את הצוואר שלה, הידיים טיילו על הגוף שלה. שמתי לב שגם הידיים שלה לא יושבים במקום אחד. הרמתי את הרגל שלה למלה והתחלתי ללטף את הברך שלה. זה היה כל כך נעים להרגיש את העור העדין שלה. היא כבר פשוט השתחררה ונהנתה מהמצב.

היד שלי עלתה למלה ואז שמתי לב שהיא מתחילה להיצמד אלי. שחררתי את הרגלי שלה ומשכתי את החולצה שלה ממנה. לא היה שום דבר מתחת, הפטמות שלה כבר היו קשות. זה היה הרגע שאבדתי את השליטה. התנפלתי על השדיים שלה. נשכתי וליקקתי את הפטמות בזמן שהידיים שלי חיפשו דרך אל התחתונים שלה. היא הייתה רטובה..רטובה מאוד. היה ממש כיף ללטף את הכוס המגולח שלה. התיישבתי והתחלתי לנשק את הבטן שלה. השפתיים כבר היו קרובות למנהרה החמה שלה, הידיים הורידו את התחתונים והרגשתי את הריח המדהים שלה. זה גרם לי להתחרמן עוד יותר. התנפלתי על הכוס שלה, מצצתי את השפתיים שלה והלשון חדר עמוק לתוך הכוס שלה. היא אהבה את זה וראיתי שהיא רוצה שאני ימשיך. ניסיתי להכניס את הלשון שלי כמה שיותר עמוק.

הזין שלי כבר עמד, קמתי וסובבתי אותה עם הגב, קיפלתי אותה. הורדתי את המכנס שלי והוצאתי את הזין. זיינתי אותה חזק, היא גנחה ככה שפחדתי שיתפסו אותנו. הכל נגמר בזה שישבנו על הרצפה המלוכלכת וחייכנו מה הנאה. סקס כזה טוב לו היה לי כבר חודשים.

Related Posts

זוגיות

טיול בהרים

למה אנשים מטיילים בהרים? יש כאלה שאוהבים את הנוף, יש כאלה שאוהבים לכבוש את הגבהים המפורסמים ויש כאלה שפשוט מחפשים מקום חדש למפגש אינטימי. כמו שלישיית הלסביות האלה שחיפשו מקום חדש ומגניב לסקס שלהם. אני Read more…

זוגיות

ברונטית ערומה זה תמיד כיף

כאשר אתה צעיר, חרמן ולא יודע לדבר עם בנות זה ממש לא עוזר שיש לך אמא חורגת חמה ביותר. והברונטית הזאת חמה יותר מרוב הדוגמניות המפורסמות. לא יעבור יותר מדי זמן עד שתתחיל לפנטז על Read more…

ליווי

הכל אפשר לקנות

אני לא עושה סקס אנאלי. אני לא לסבית ולא מוכנה לעשות את זה עם בחורה. לא אני לא מוכנה שיגמרו לי על הפנים. – ואם אני אשלם לך כסף? -אאהה….אתה יכול לעשות את כל הדברים Read more…