שני ענת, אני ברונטית גבוהה ואף פעם לא התביישתי מהמראה שלי. שדיים גדולים, טוסיק קשוח, גוף פצצה. רק הייתה בעיה אחת גדולה, על זוגיות טובה יכולתי רק לחלום. כל הגברים היו בורחים ישר אחרי סקס. בהתחלה זה היה מעצבן אותי, אבל החלטתי בסוף שנמאס לי לחפש גבר אידיאלי ואני רוצה לנסות דברים חדשים בסקס.

היום לחבר טוב שלי יש יום הולדת וכמו שהבנתי יהיו שם בעיקר גברים. כאשר שמעתי על זה ישר נולד לי רעיון איך לנסות אורגיה עם הרבה גברים. הגעתי לדירה שלו בלבוש מאוד פרובוקטיבי. חולצה צמודה חצי שקופה וחצאית מיני מאוד קצרה. כאשר נכנסתי לשם ישר משכתי את העיניים של כולם אלי. כל הערב עשיתי הכל כדי לחרמן את כל הגברים שלי. הייתי מתכופפת להרים משהו כדי שהם יראו את התחתונים שלי. הייתי מפלרטטת עם כולם. מאוד מהר שני גברים כבר היו על הקצה, חייכתי להם והלכתי לחדר שינה. הם הלכו אחרי וברגע שהדלת נסגרה יש קרעו את כל הבגדים שלי. ירדתי על הברכיים והתחלתי לפתוח את הרוכסן של אחד מם, חבר שלו עזר לעצמו להיפטר מבגדים מיותרים. ברגע שלקחתי זין אחד לתוך הפה, הרגשתי זין אחר נצמד לחור שלי. בלעתי את הזין כמה שיותר עמוק כאשר זיינו אותי בקצב עולה. זאת הייתה הרגשה מדהימה כאשר משפדים אותך על זין משני כיוונים.

די מהר קיבלתי מנת שפיך בתוך הפה ומנה נוספת על הגב. זה היה הרגע שעוד שניים נכנסו לחדר. מה שהם ראו זה בחורה חמה ערומה מכוסה בזרע. קמתי והתקרבתי אליהם, שאלתי אם הם רוצים גם. דקה אחרי זין נוסף היה מול הפנים שלי. התחלתי ללקק אותו לכל האורך, אז הרגשתי שני נכנסים לתוכי מאחור. זה היה כואב מאוד, אבל מהנה ביותר. לקחתי את הזין לתוך הפה והתחלתי למצוץ. מהר מאוד קיבלתי עוד שלוש מנות של זרע. לא הצלחתי לבלועה הכל וחלק זרם על השדיים. הייתי מלאה בזרע, אבל רציתי עוד. אחרי זמן קצר היו מולי עוד שלושה. ראשון הכניס את הזין שלי לפה והתחיל לזיין אותי בפה כאילו זה הכוס שלי. שנים אחרים כמובן כבר זיינו אותי מאחורה. רציתי להקיא בגלל זין בפה, אבל זה ממש לא עצר אותם.

-"רצית קשוח כלבה, תקבלי" – הרגשתי שהוא מנסה להכניס את הזין עוד יותר עמוק לתוך הגרון ומספר דקות אחרי זה קיבלתי מנה נוספת של זרע. הגברים נפלו עייפים על הספה. פתאום הרימו אותי והעמידו אותי על ארבעה.

-"זה לא הסוף זונה. רק התחלנו" – כבר הייתי עייפה מאוד, אבל את הגברים זה לא עניין. הראשון התחיל להכניס זין לתחת שלי, עוד אחד הכניס את התחתונים שלי לפה ומישהו קשר את הידיים שלי -"עכשיו את צעצוע שלנו"

כל הגברים שהיו במסיבה עשו מספר סיבובים עלי, כל הגוף שלי כאב. טוב, רציתי את זה בעצה. אני לו ידעת כמה זמן זה נמשך, עד שבסוף הם לא שחררו אותי ונתנו לי להתלבש. כאשר הייתי בדרך לצאת משם קיבלתי סטירה על הטוסיק מאחד הגברים.

-"עוד נתראה, כלבה"

חזרתי הביתה אחרי חצות, את הרפתקה הזאת אני לא ישכח לעולם. בפעם הבאה אני רוצה לנסות סקס לסבי.

Related Posts

סקס

לסביות זה כיף

אני אוהב פורנו עם לסביות ואני חושב שכל גבר נורמלי מבין אותי בזה. מה שמחרמן אותי זה גוף נשי יפה ולא הפנים העקומות של גבר שאוהבים להראות בפורנו רגיל בזמן סקס שלהם. אז לראות בחורה Read more…

סקס

פעם ראשונה מול מצלמה

היא צעירה סקסית ואוהבת פורנו, היא פשות מתנה לסוכן הזה שמצלם סרטוני סקס. הוא לא היה צריך לחפש אותה, היא הגיעה אליו בעצמו. והיא ממש לא מתביישת מהסיבה שהיא החליטה להגיע לדירה הדיסקרטית הזאת. היא Read more…

זוגיות

חדר מדרגות

זה היה יום בהיר במיוחד. היה חם, אפילו יותר מידי חם. כמובן שלא רציתי לשבת בבית ואני עם עוד חבר יצאנו להסתובב בפרק עירוני. גרנו צמוד לים והיה גן ממש טוב ליד הבית שלנו. מקום Read more…