היא הרימה את הידיים שלה, חיבקה אותו בצוואר ומשכה על הספה. היה אפשר לראות את האש בעיניים שלה, אלה בטוח נהנתה מהמצב. כל הזמן שהם הכירו אחת את השני הם הצליחו ללמוד את הרצונות ואת החולשות זו של זה. וכל רגע שהם היו ביחד הם ניצלו כדי לפנק ולענג זה את זו.

-" אנחנו כל כך מביני אחת את השני , כאלו אנחנו כבר נשואים שנים" -היא הייתה אומרת בצחוק – "רק שזוגות ותיקים בדרך כלל מאבדים את התשוקה"

הוא העדיף לא לצחוק על הנושא הזה, האישה הזאת הפכה להיות די חשובה בחיים שלו, אישה שבחיים הרגילים רוב הסיכויים הוא לא היה פוגש.

הוא לקח אותה כמו שהיא הייתה, על הספה, כאשר הוא פתח את הרגליים רחב ונכנס בכוח. הכוח שלו בלי בושה חירמנו אותה תמיד. הוא זיין אותה מהר, בכל הכוח, בגלל התנועות החזקות שלו הראש שלה היה דופק בכריות.

-"אל תעצור… אני מבקשת ממך …..עוד…."

בדרך כלל שקטה , הפעם אלה לא החביאה את הרגשות שלה. הגניחות שלה רק חיממו אותו עוד יותר. הוא הוציא את הזין שלו שהיה רטוב מהנוזלים שלה, סיבב אותה אליו והכניס אותו לתוך הפה שלה. היא התחילה למצוץ אותו בשמחה, בגלל שהזין שלו עמד כל כך חזק הוא כמעט ולא הרגיש את המציצה שלו. הוא החזיר אותה חזרה כמו שהיא הייתה קודם. הרים את התחת שלה, החור הקטן שלה הסתכל עליו. בדיוק לשם הוא כיוון את הזין שלו.

הוא הרגיש את עצמו אנס ופולש שנכנס בכוח למקום שהוא לא צריך להיות שם. הוא זיין אותה בנאה רבה כאשר הוא הרגיש איך כל השרירים שלה מתכווצות מכאב והנאה באותו זמן. הכל נגמר רק כאשר הוא השפריץ את הזרע שלו לתוכה ונפל לידה בלי כוחות.

-"אתה ילד רע" – היא התיישבה על הספה – "כמעט קרעת אותי"

הוא הרים את הראש שלו, היא חייכה

-"אתה יודע שאתה ראשון שם אצלי? אל תצחק. ניסינו כמה פעמים עם בעלי , אבל זה היה כואב מידי. בהתחלה לפחות, אחרי זה בסדר. אבל בעלי יכול להיות קשוח,פחדתי שאני לא יוכל לעצור אותו."

כבר היה ערב, אלה הייתה צריכה ללכת. כאשר היא עזבה היא השאירה שתי שטרות על השולחן. מאתיים דולר. הוא היה בדיוק למה. יהיה לו מה להראות לאשתו כאשר הוא יחזור מ"נסיעה עסקית" שלו. וגם אשאר קצת לקנות אוכל לדירה הדיסקרטית הזאת במפגש אינטימי הבאה. אלה אהבה לאכול כאשר הם היו נפגשים.

Related Posts

זוגיות

מציצה מזדמנת

אני אוהב לבזבז את הזמן ברשות חברתיות ופעם אחד הכרתי שם בחורה. כמו שגיליתי אחרי השיחות, היא הייתה יותר מבוגרת ממני ובהרבה. זה לא הפריעה לי והמשכנו לדבר. השיחות שלנו די מהר עברו לשיחות על Read more…

ליווי

ראש כחול

הסיבה שאני אוהב אתרים עם מצלמות סקס היא שאתה אף פעם לא יכול לדעת מה תמצא שם. תמיד יש הפתעות מגניבות, לדוגמה הבחורה הזאת. חלום רטוב של כל גיק….פנטזיות על מפגש אינטימי של בחורה הזאת, Read more…

זוגיות

מפגש אינטימי ראשון

אני חיכיתי לך, דיברנו הרבה באינטרנט ויום הפגישה סוף סוף הגיעה. ניקיתי את הדירה, סידרתי את עצמו והדלקתי מוזיקה. הסתכלתי על השעון, כבר הייתה באיחור.  כל הגוף שלי רעד, הייתי לחוצה מאוד. זה לא המפגש Read more…