אני לא ביחסים כלשהם כבר די הרבה זמן, כמובן שסקס לא היה לי גם כל התקופה הזאת. אני לא בקטע של סקס מזדמן ללילה אחד. לא שאני נגד,אבל אני לא הולכת למועדונים ולחפש באינטרנט זה יותר מידי מפחיד בשבילי. חברה שמכירה את המצב שלי הזמינה אותי למועדון חשפנות לנשים ,היא הבטיחה שאני בטוח יהנה מהמקום. זה היה ערב משעמם במיוחד לכן הסכמתי ללכת.

המקום היה נחמד, ניראה כמו דאנס בר איכותי, מלא בנות בגיל שונה. הזמנו שתייה וחיקינו להופעה. הופעה הייתה של כמה גברים, ממש חתיכים בתחפושות שונות: כבאי ,שוטר, בוקר וכו'. הם התחילו לרקות סטריפטיז מאוד אנרגטי כאשר הם מסתובבים בין השולחנות. ברגע שהם התפשטו לגמרי ,אחד מהם הוציא מאיפה שהוא קצפת. הוא התקרב לאחד הבנות ,מרח את הקצפת על הזין שלו והיא בלי להתבייש התחילה ללקק את הקצפת מהזין שלו. להגיד שהייתי בשוק זה לא להגיד כלום.

-"אמרתי לך שתהני ממקום" -חברה שלי אמרה לי

ברגע זה בחור השני התקרב כבר אלי, היה לו זין כל כך יפה. הוא מרח את הקצפת על הזין ולא ידעתי מה לעשות.

-"למה את מחקה? תנסי ,זה כיף"-חברה שלי תפסה את הראש שלי וקירבה אותו לבחור.

כמו בחלום פתחתי את הפה ובלעתי את הזין שלו. הרגשה כל כך מוזרה, אני מוצצת זין של בחור שאני לא מכירה מול מלא אנשים אחרים. הוא עצר אותי אחרי כמה דקות, זה היה קשה מאוד, רציתי להמשיך הרגשתי שאני רטובה כבר.

-"על תדאגי יהיה המשך" -חברה שלי ענתה על השאלה שפחדתי לשאול.

אחרי שהבנים הלכו והערב המשיך נשארנו להמשיך לשתות. אחרי בערך חצי שעה חברה שלי שאלה אותי עם אני מוכנה להמשך, עניתי בחיוב. היא לקחה אותי לחדר אחר שהיה במרתף. שם היו תאים סגורים, היא הזמינה אותי להיכנס לתא אחד ובעצמה נכנסה לאחר. נכנסתי לתא, היה שם קיר מזכוכית עם חור. מאחורי קיר היה בחור ערום, להפתעתי זה היה אותו בחור שמצצתי לו את הזין. הוא התקרב לזכוכית בתנועות ארוטיות והוציא את הזין שלו דרך החור. יש הבנתי למה,התיישבתי מול החור ושוב פעם התחלתי למצוץ. הפעם לא הייתה קצפת והרגשתי את הטעם של הזין שלו. זה היה טעם מדהים,אולי הרגשתי ככה בגלל שלא היו לי מפגשים אינטימיים מלא זמן, אני לא יודעת.

בכל מקרה רציתי יותר , הורדתי את המכנס שלי עם התחתונים, נצמדתי לזכוכית. תפסתי את הזין שלו והצמדתי אותו לכוס שלי. התחלתי ללטף איתו את השפתיים התחתונות שלי בלי להכניס לבפנים. הוא לא התנגד ואחרי כמה דקות הוא סימן לי להסתובב. נצמדתי עם התחת שלי לזכוכית מול החור והרגשתי את האצבעות שלו. רציתי שהוא יכניס כבר את הזין,הוא לא מיהר. כאשר הוא הבין שאני מוכנה סוף סוף הרגשתי שהוא נכנס.

תוך כמה דקות כבר גמרתי, גם ככה כבר הייתי על הקצה בגלל כל מה שקרה מסביב. הסתובבתי ושוב פעם תפסתי את הזין שלו עם הפה. היה לו טעם של כוס שלי. מצצתי כמו משוגעת ולא עבר הרבה זמן עד שהוא גמר לי על הפנים.

זה היה ערב מאוד מוצלח מבחינתי , אני מאוד מרוצה שחברה שלי הזמינה אותי למקום הזה. אני חושבת שאם אני לא ימצא מישהו קבוע לסקס אני ידעה למקום הזה שוב.

Related Posts

זוגיות

מפגש אינטימי ראשון

אני חיכיתי לך, דיברנו הרבה באינטרנט ויום הפגישה סוף סוף הגיעה. ניקיתי את הדירה, סידרתי את עצמו והדלקתי מוזיקה. הסתכלתי על השעון, כבר הייתה באיחור.  כל הגוף שלי רעד, הייתי לחוצה מאוד. זה לא המפגש Read more…

סקס

צעצועים במקלחת

גם מקלחת יכולה להיות חוויה מענגת ומעניינת. כמו למילפית החמה הזאת שלקחה איתה צעצועי מין והרבה שמן. היא יודעת בדיוק מה היא הולכת לעשות במקלחת וזה בטוח לא להתקלח. היא אוהבת לשחק עם החורים שלה Read more…

ליווי

יום הולדת שמח

שני ענת, אני ברונטית גבוהה ואף פעם לא התביישתי מהמראה שלי. שדיים גדולים, טוסיק קשוח, גוף פצצה. רק הייתה בעיה אחת גדולה, על זוגיות טובה יכולתי רק לחלום. כל הגברים היו בורחים ישר אחרי סקס. Read more…